Teslimat Koşulları

Siparişler ödeme başarılı olarak tamamlandıktan sonra en geç 1 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Kargo detay ve ücretleri ödeme adımında kullanıcıya sunulacaktır.

 

İptal Koşulları

Sipariş adımlarını tamamlayarak ödemenizi yaptıktan sonra siparişinizin iptali için talep oluşturabilirsiniz. Talebinizi oluşturmak için sipariş numaranızla birlikte
 +90 850 885 00 97 numaralı Müşteri Hizmetlerini aramanız gerekmektedir. İptal talepleri Müşteri Hizmetleri İletişim Formu üzerinden yapılamamaktadır.

İptal talepleri siparişinizde bulunan ürünlerin teslimat için kargo firmasına verme süreci başlamamışsa değerlendirmeye alınabilmektedir. Sipariş verdiğiniz ürünlerin sevkiyat süreci başladıktan sonra iptal işlemi yapılamamaktadır. Böyle durumlarda iade talebi oluşturabilirsiniz.

 

İade Koşulları

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili iade taleplerinizi web sitesindeki ilgili form üzerinden veya info@fedorabeauty.com adresine e-posta göndererek oluşturabilirsiniz. Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde belirtildiği üzere kullanılmış, ambalajı açılmış ya da bozulmuş ürünlerin iadesi Kabul edilememektedir. İade ettiğiniz ürünlerin bu koşulları karşılamaması durumunda iade onayı iptal edilerek kargo ile ürünleriniz Alıcı ödemeli olarak tarafınıza geri gönderilecektir.